E-SERBEST MESLEK MAKBUZU

e-fatura.net E-Serbest Meslek Makbuzu Hizmetleri

E-Serbest Meslek Makbuzu Hakkında ?

Serbest meslek erbapları tarafından mesleki faaliyetlerine ilişkin olarak 213 sayılı Vergi Usul Kanununun 236. maddesine göre düzenlenen ve kağıt serbest meslek makbuzu ile aynı yasal niteliklere sahip olan elektronik ortamda düzenlenen, hizmet alanın talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilen, dijital olarak muhafaza ve ibraz edilebilen ve GİB’e elektronik ortamda raporlanan elektronik belge ve raporudur.

E-Serbest Meslek Makbuzu Uygulamasına geçen meslek erbapları

Kendi bilgi işlem sistemlerinin Başkanlık sistemlerine entegrasyonu yoluyla,GİB Portalı aracılığıyla,Özel entegratörlerin bilgi işlem sistemleri aracılığıyla3 yöntemden herhangi birini seçerek yararlanabileceklerdir.

E-Serbest Meslek Makbuzu Avantajları Nelerdir ?

e-Serbest Meslek Makbuzu ile maliyetinizi TL’den kuruşa düşüreceksiniz. e-Serbest Meslek Makbuzu Raporunuz kolayca oluşturarak zamandan kazanacaksınız. Hatalı işlemleri ait iade ve ret süreçlerini dijital olarak yöneteceksiniz. Makbuz basım gönderim takip masraflarından kurtulacaksınız. Tüm makbuzlarınızı dijital olarak 10 yıl güvenle saklayacaksınız. Arşiv ve depolama maliyetleri azaltırken geçmişe dönük verilerinize hızlıca erişeceksiniz. e-Serbest Meslek Makbuzu

E-Serbest Meslek Makbuzu Özellikleri ?

e-Serbest Meslek Makbuzu ile maliyetinizi TL’den kuruşa düşüreceksiniz. e-Serbest Meslek Makbuzu Raporunuz kolayca oluşturarak zamandan kazanacaksınız. Hatalı işlemleri ait iade ve ret süreçlerini dijital olarak yöneteceksiniz. Makbuz basım gönderim takip masraflarından kurtulacaksınız. Tüm makbuzlarınızı dijital olarak 10 yıl güvenle saklayacaksınız. Arşiv ve depolama maliyetleri azaltırken geçmişe dönük verilerinize hızlıca erişeceksiniz.

TOP